Informacje o gwarancji Fiido

Gwarancja i gwarancja

Okres gwarancji na rower jest następujący. Jeśli w okresie gwarancyjnym klient stwierdzi uszkodzenia inne niż ludzkie, FIIDO bezpłatnie wyśle ​​części zamienne.

Po okresie gwarancyjnym klient musi zapłacić części zamienne i opłaty za wysyłkę. Sprzedawany przez nas rower jest produktem fabrycznie nowym, wszystkie części są takie same jak części oryginalne.

Obowiązek gwarancyjny

Fiido Warranty Info - Warranty Coverage

Jeden z poniższych warunków NIE kwalifikuje się do gwarancji:

 1. Awaria spowodowana nieprzestrzeganiem przez użytkownika użytkowania, konserwacji i regulacji zgodnie z „Instrukcją obsługi”.
 2. Użytkownicy samodzielnie demontują, naprawiają i modyfikują oraz awarie spowodowane nieprzestrzeganiem zasad użytkowania.
 3. Awaria spowodowana niewłaściwym użytkowaniem lub przechowywaniem przez użytkownika lub wypadkiem.
 4. Brak karty gwarancyjnej lub karta gwarancyjna niezgodna z rowerem.
 5. Wrażliwe części i materiały eksploatacyjne nie są objęte gwarancją dotyczącą naprawy, wymiany lub kompensacji wadliwych produktów, w tym poduszek hamulcowych, części plastikowych, szprych, felg, linek hamulcowych, zarysowań powierzchni itp.
 6. Koszt naprawy w innych warsztatach bez zgody specjalnej organizacji serwisowej.
 7. Niewielkie zadrapania lub uszkodzenia powłoki zewnętrznej spowodowane transportem logistycznym akcesoriów nie są objęte gwarancją.
 8. Porysowane lub uszkodzone złącza przewodów nie są objęte gwarancją.

  Skontaktuj FIIDO

  support@fiido.com OR support01@fiido.com;

  Proszę podać następujące informacje:

  1. Platforma zakupu, np. fiido.com, Amazon, Brand Store itp. (w przypadku zakupu na Amazon podaj również nazwę sprzedawcy w zamówieniu)
  1. Numer zamówienia/ID/Data
  1. Adres e-mail i adres wysyłki podany podczas składania zamówienia
  1. Zdjęcia/krótkie filmy przedstawiające problemy i krótki opis problemów
  Skontaktuj się z nami i uzyskaj naszą pisemną zgodę przed odesłaniem jakiegokolwiek przedmiotu. Żaden produkt zwrócony bez akceptacji nie zostanie zwrócony.