Payment Methods Available On PogoCycle - Pogo Cycles bike to work available

Metody płatności dostępne w PogoCycle

Chociaż kupowanie rowerów elektrycznych i skuterów elektrycznych może być ekscytujące i trudne, należy podjąć kluczowe kroki. Jednym z nich jest podjęcie decyzji, jakie opcje płatności wybrać dla klientów. Ten wybór może mieć wpływ na sprzedaż, współczynniki konwersji i generowanie przychodów.

Jednak nierozważnie wybrany może mieć również odwrotne skutki.

Klienci muszą rozważyć najwygodniejsze dla nich metody płatności i upewnić się, że są one łatwo dostępne, gdy dotrą do kasy.

W tym artykule zdefiniowano metody płatności, omówiono popularne formy płatności dostępne w pogocycles, przeanalizowano najczęściej używane opcje płatności online i zaoferowano porady dotyczące wyboru najlepszych opcji płatności w przypadku konkretnego zakupu e-roweru.

 

Możesz kupić rowery takie jak Fiido, Engwe, Kugoo, Gogobest od nas.

 

Metoda płatności to?

Opcja płacenia za produkty lub usługi jest metodą płatności. W zależności od tego, czy firma ma siedzibę online, czy w lokalizacji fizycznej, dostępne mogą być różne metody płatności.

W pogocycles akceptowane są karty debetowe, karty kredytowe i płatności za pomocą urządzeń mobilnych. Płatności kartą, przelewy bankowe, e-portfele i płatności między kontami (A2A) to akceptowalne formy płatności online.

 

Opcje płatności dostępne w Pogo Cycles dla każdej formy płatności są wymienione poniżej:

 

 • Amex Pay

Wspaniałą strategią gwarantującą terminowość miesięcznych płatności jest płatność poleceniem zapłaty. Świadomość, że zapłaciłeś, zapewni Ci komfort na zawsze. Do skonfigurowania polecenia zapłaty można użyć aplikacji Amex, usług online lub formularza upoważnienia do zapłaty.

Do skonfigurowania polecenia zapłaty wymagane jest podanie kodu rozliczeniowego i numeru konta bankowego lub kasy oszczędnościowo-budowlanej. Podczas rejestracji w trybie polecenia zapłaty musisz skorzystać z osobistego konta bankowego w Wielkiej Brytanii, które jest prowadzone na Twoje nazwisko. Jeśli oprócz Ciebie są inne osoby, które mogą dokonywać płatności z konta, będziemy potrzebować formularza upoważnienia do polecenia zapłaty podpisanego przez wszystkie te osoby.

W kilku prostych krokach możesz po prostu opłacić rachunek przelewem bankowym, korzystając z

Aplikacja American Express. Aby kontynuować, wybierz opcję „Zapłać przelewem bankowym” i kliknij „Dokonaj płatności”." Nie ma potrzeby wprowadzania żadnych danych bankowych ani długich numerów referencyjnych, ponieważ zostaniesz przekierowany do aplikacji dostawcy konta bankowego lub usługi bankowości internetowej, aby bezpiecznie dokonać płatności.

 

 • Apple Pay:

Edytuj swoje dane po kliknięciu metody płatności. Może być konieczne wprowadzenie kodu zabezpieczającego wydrukowanego na karcie kredytowej lub debetowej. Przejdź do aplikacji Portfel, aby zmodyfikować dane karty, jeśli po czterech ostatnich cyfrach numeru karty pojawi się Apple Pay. Następnie wybierz opcję Dodaj metodę płatności.

Element przedstawiający przycisk, którego można użyć do inicjowania płatności Apple Pay lub monitowania użytkownika o dodanie karty. Obiekt reprezentujący żądanie płatności i zawierający szczegółowe informacje na temat kwoty płatności, metod przetwarzania oraz informacji o wysyłce.

 

 • Karta Maestro

Karta debetowa Maestro wydawana jest przez zrzeszone banki i jest bezpośrednio połączona z Twoim kontem rozliczeniowym. Klienci używają kart Maestro do dokonywania zakupów w sklepach i bankomatach, a niektóre karty Maestro obsługują także płatności internetowe.

Kiedy używasz karty Maestro do dokonywania zakupów online, musisz potwierdzić zamówienie za pośrednictwem aplikacji SimpledCard lub systemu zarządzania kartami. Dzieje się tak, gdy tylko dokonasz transakcji online na kwotę powyżej 35 €. W rezultacie otrzymasz powiadomienie push i rozpocznie się weryfikacja.

 

 • Google Pay

Cena usług Google Pay Google Pay to program rozwiązań płatniczych obsługujący usługę Google Pay (znany również jako „Google Pay” lub „Google Pay App”). Możesz używać dowolnego instrumentu płatniczego obsługiwanego przez Google Pay, aby wysyłać płatności do dostawców usług, użytkowników, sprzedawców, wystawców rachunków lub innych osób trzecich za pośrednictwem Google Pay.

rozlicz rachunek Uruchom Google Pay. Przesuń w górę od dołu ekranu. Kliknij Nowy. Wpisz tutaj imię i nazwisko wystawcy rachunku. Kliknij nazwę wystawcy rachunku w wynikach wyszukiwania. Spłacić dług. Wybierz konto użytkownika. Skorzystaj z Google Pay, aby dowiedzieć się więcej o płatnościach

 

 • Mastercard

Bezpieczne płatności i transakcje online za pomocą Mastercard Płatności online mogą być realizowane bardziej inteligentnie i bezpiecznie dzięki Click to Pay by Mastercard. Za pomocą kilku kliknięć możesz zakończyć proces realizacji transakcji u dowolnego partnera handlowego.

Karta debetowa Maestro wydawana jest przez zrzeszone banki i jest bezpośrednio połączona z Twoim kontem rozliczeniowym. Klienci używają kart Maestro do dokonywania zakupów w sklepach i bankomatach, a niektóre karty Maestro obsługują także płatności internetowe.

 

 • PayPal

PayPal do zakupu rowerów i akcesoriów Wiele znanych sklepów internetowych ze sprzętem rowerowym oferuje system PayPal oprócz szerokiej gamy innych opcji płatności, w tym kart kredytowych, kart debetowych, przelewów bankowych, kart podarunkowych i innych.

 

 • Jak używać systemu PayPal do dokonywania płatności?

Jak bezpieczne jest używanie karty Visa do dokonywania zakupów online?

Zweryfikowany przez Visa, prosty, chroniony hasłem program do weryfikacji tożsamości, który eliminuje ryzyko zakupów online, jest także najbezpieczniejszym sposobem dokonywania płatności online. kartę, na której znajdują się już pieniądze.

 

 • Zapłać w sklepie

Kiedy wybierzesz Shop Pay, zarówno Ty, jak i Twoje pieniądze będziecie zabezpieczeni. Zapłać teraz lub później; wybór nalezy do ciebie. U uczestniczących sprzedawców detalicznych użyj Shop Pay, aby sfinalizować zakup i wybrać pomiędzy zapłaceniem całości lub czterema równomiernie rozłożonymi płatnościami*. Co dwa tygodnie użyj karty debetowej lub kredytowej, aby dokonać płatności lub skonfiguruj płatności automatyczne.

Sklep z płatnością ratalną to wybór kupującego. Zamiast jednej pełnej płatności mogą zdecydować się na dokonanie czterech równych płatności. Konsument, aby dokonać płatności początkowej i kolejnych rat, wybiera kartę debetową lub kredytową. Klienci mogą dokonać płatności w późniejszym terminie po przejściu procesu szybkiej weryfikacji tożsamości na koncie.

 

 • Karta Visa

 

 • Jak mogę dokonać płatności kartą Visa online?

Możesz uprościć płatności online, wykonując zaledwie trzy proste kroki. 1. Zarejestruj się Załóż bezpłatne konto Visa Checkout. 2. Szczegóły sklepu Wpisz swój adres i dane karty kredytowej. 3. Sprawdź Gdziekolwiek widzisz przycisk Visa Checkout, kliknij go, aby pominąć formalności i przejść bezpośrednio do kasy online.

 

 • Jak bezpieczne jest używanie karty Visa do dokonywania zakupów online?

Verified by Visa, prosty program weryfikacji tożsamości chroniony hasłem, który eliminuje ryzyko zakupów online, jest także najbezpieczniejszym sposobem dokonywania płatności online. kartę, na której znajdują się już pieniądze.

 

 • Klarna

Jak działa Klarna i na czym polega?

 

Firmą pożyczkową BNPL (Kup teraz, zapłać później) jest Klarna. Użytkownicy aplikacji mobilnej Klarna mogą dokonywać zakupów u sprzedawców bez konieczności wpłacania zaliczki. Klientom łatwiej jest płacić za drogie rzeczy, robiąc zakupy w sklepach takich jak Apple, Sephora i Macy's, ponieważ od zakupów nie są naliczane żadne odsetki lub są one niewielkie.

Jeśli chodzi o zakupy online, główną zaletą Klarny jest elastyczność dla użytkowników. Dodatkowo umożliwia klientom dokonywanie większych zakupów bez konieczności nadmiernego martwienia się o dokonanie szybkich i znacznych płatności. bez problemu kupisz swój wymarzony e-rower na raty.

Możesz także dokonać płatności bezpośrednio do nas. Sprawdź poniższy link do płatności bezpośredniej

https://pogocycles.com/pages/direct-payment

Powrót do blogu